W celu złożenia zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także pod numerami telefonów i e-mailem:

​Mobile: +48 601 889 657
E-mail: biuro@jb-concept.pl

  Zakres zapytania (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Siedziba firmy (wymagane)

  Temat zapytania (wymagane)

  Treść zapytania (wymagane)

  Telefon kontaktowy *

  Email kontaktowy *

  * Prosimy uprzejmie o wypełnienie przynajmniej jednego z powyższych pól oznaczonych gwiazdką. Dzięki temu będziemy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie. Adres email jest wymagany

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zapytaniu przez: JB concept Joanna Banasik, ul. Stanisława Staszica 4A/1, 55-011 Siechnice oraz podmiotów współpracujących JB concept Mateusz Banasik, Szyszkowa 21, 59-820 Leśna ; JB concept Sp. z o.o. , ul. Stanisława Staszica 4A/1, 55-011 Siechnice; JB concept Sp. z o.o. Sp. K., Szyszkowa 21, 59-820 Leśna dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na złożone zapytanie oraz celów marketingowych m.in. badania rynku oraz zachowań i preferencji konsumentów, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również że przesłanie formularza zawierającego moje dane osobowe jest dobrowolne.