• Home /

Polityka Prywatności serwisu JB-Concept.pl

Niniejsze oświadczenie ma na celu wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, co jest wymagane przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług. Dane te są przesyłane przez Ciebie do nas za pośrednictwem telefonu, aplikacji mobilnych, maila lub przekazywane bezpośrednio w formie pisemnej.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: JB concept Joanna Banasik z siedzibą w Siechnicach, JB concept Mateusz Banasik z siedzbą w Szyszkowej, JB concept Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach, JB concept Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Szyszkowej (dalej także będziemy używać skrótu „JB concept”). Współpraca ww. podmiotów ma na celu umożliwienie Państwu pobytu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej przeprowadzenia rekrutacji i podjęcia pracy zarobkowej.

Dlaczego będziemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce, między innymi aby:
a)zalegalizować Twój pobyt na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
b)przeprowadzić rekrutację w celu podjęcia pracy zarobkowej;
c)przeprowadzać czynności związane z Twoim pobytem oraz zatrudnieniem na terenie
Rzeczpospolitej Polskiej tj. związane z zamieszkaniem, transportem do pracy, rozliczaniem podatków etc.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. organom administracji publicznej, naszym kontrahentom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Przekazywane przez Ciebie dane są wykorzystywane w konkretnych celach i będą przechowywane tak długo jak będzie to konieczne dla realizacji tych celi lub też wymagane jest przepisami prawa, albo do momentu, w którym poprosisz o ich usunięcie.

Dlatego też proszę o formalne wyrażenie zgody jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług JB concept. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, przesyłając maila z prośba o ich usunięcie na adres biuro@jb-cocnept.pl