W celu złożenia zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także pod numerami telefonów i e-mailem:

​Mobile: +48 601 889 657
E-mail: biuro@jb-concept.pl

Zakres zapytania (wymagane)
Imię i nazwisko (wymagane)
Stanowisko (wymagane)
Nazwa firmy (wymagane)
Siedziba firmy (wymagane)
Temat zapytania (wymagane)
Treść zapytania (wymagane)
Telefon kontaktowy *
Email kontaktowy *
* Prosimy uprzejmie o wypełnienie przynajmniej jednego z powyższych pól oznaczonych gwiazdką. Dzięki temu będziemy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie. Adres email jest wymagany

Please leave this field empty.

** Wysyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zapytaniu przez: JB-Concept; ul. Stanisława Staszica 4a/1, 55-011 Siechnice dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na złożone zapytanie oraz celów marketingowych m.in. badania rynku oraz zachowań i preferencji konsumentów, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również że przesłanie formularza zawierającego moje dane osobowe jest dobrowolne.